Jak nakupovat

Nabízíme předměty převážně z první poloviny 20. století pocházející z Českolovenska. Každý náš kousek je originál, který prošel prošel částečnou či úplnou renovací. Věci uvádíme do funkčního stavu, přičemž se snažíme zachovat jejich osobitost a zdůraznit estetickou stránku.

Naše předměty jsou funkční a lze je okamžitě bez dalších investic používat. Předesíláme, že zboží je použité, jeho stav tomu odpovídá. Stav předmětu je patrný z fotografiií a je uveden v popisu. Po domluvě možnost osobní prohlídky.

Zboží si můžete objednat na stránkách www.odveci.cz pomocí formuláře u každého produktu nebo na e-mailu cinkni@odveci.cz, případně telefonicky na čísle +420 605 505 962.

Způsob platby je buď v hotovosti na místě, při přebírání zboží, nebo platba předem na účet.
Způsob dopravy se řeší individuálně. Vždy záleží na domluvě se zákazníkem. Možný je po domluvě jak osobní odběr (Praha – Holešovice, přes léto dílna v severních Čechách), tak využití služeb přepravce. O možnostech dopravy vás vždy předem informujeme a dohodneme takový způsob, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Využíváme domácích i mezinárodních přepravců. U jednotlivých produktů jsou uvedeny destinace, kam lze zboží zaslat. Větší předměty (židle, stolky apod.) lze posílat pouze v rámci EU, menší (lampy atp.) do celého světa. Odesílání zásilek mimo EU s sebou nese povinnost zákazníka platit clo. O jeho výši se, prosím, informujte na celním úřadě konkrétního státu.

Reklamace
U všech zásilek je nutná důkladná prohlídka při doručení, za přítomnosti zaměstnance zásilkové společnosti. Případná poškození produktu je třeba zaznamenat na místě doručení, jinak je složité uplatňovat pozdější reklamace za poškození zboží přepravou. Abychom toto riziko minimalizovali, zboží pečlivě balíme do recyklovaných kartonových obalů, bublinkových a smršťovacích fólií. Reklamace řešíme vždy neodkladně.

V případě jakýchkoliv problémů nás okamžitě informujte na toto telefonní číslo +420 605 505 962